Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amra

Është emri yt Amra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Amar, Ammar, Amr, Anouar, Amer, Amir, Amor, Anir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amara, Amari, Amira, Anri, Annemarie, Ameera, Annora, Aynur
Vlerësimi:
4.5/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 21 vota
Pseudonime:Joo, Po, J, Jo
Emrat e vëllezërve:Jo, Amar, Ardit, Ajun, Xhemail, Enis, Dion, Olti, Adem, Berkan, Akon, Baki, Poo, Harbin, Haris, Muhamed
Emrat e motrave:Jo, Tuana, Amina, Eli, Jo Vetem Ditlindjen Me Ni Dit, Ajlin, Alma, Altina, Eliona, Albana, Anesa, Poo, Agnesa, Sumeja, Semran, Selime, Rejhan
Facebook:

+/- 5060 Amra's në Facebook. Pozicioni #10134
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat filluar me A - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 4 shkronja - Emrat përfundon në A - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë
Komente nga Amra


Amra ( 16 vjeç) 2016-11-30
Jam e kenaqur me emrin tim
Amra ( 14 vjeç) 2017-05-03
Cfar kuptimi ka emri Amra
Amra ( 13 vjeç) 2017-06-04
Po eshte emer shum i embel
Amra 2017-12-03
Qfar kuptimi ka emri Amra?
Amra ( 12 vjeç) 2018-02-07
Emri im esht shum i keq
Amra 2018-09-19
Emri Amra far kuptimi ka ju lutem teme tregoni
Amra ( 6 vjeç) 2019-07-21
Po emri im eshte i bukur
Amra ( 16 vjeç) 2019-10-12
Jo
Amra ( 14 vjeç) 2019-12-22
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amra? Voto për emrin tënd