Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arisa

Është emri yt Arisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ares, Aras, Aris, Aries, Arrigo, Arik, Aros, Aurik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arsa, Arusha, Arja, Argi, Arza, Arushi, Aarushi, Arika
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Arita
Facebook:

+/- 5375 Arisa's në Facebook. Pozicioni #9674
Kategoritë:
Komente nga ArisaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arisa? Voto për emrin tënd