Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anika

Është emri yt Anika? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anne
Djem me tinguj të ngjashëm:Anes, Amos, Anis, Anas, Anish, Ansco, Ames, Aonghus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anjeza, Anaïs, Anesa, Anisa, Annaïse, Anja, Anežka, Annika
Vlerësimi:
4.5/5
yje 117 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 66 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 66 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 65 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 106 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 105 vota
Pseudonime:Kejsa
Emrat e vëllezërve:Igli
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 26945 Anika's në Facebook. Pozicioni #2679
Kategoritë: - Emra daneze - Emrat filluar me A - Popular skandinave Emrat - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga AnikaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anika? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anika? Voto për emrin tënd