Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Anne

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Anne.
Është emri yt Anne? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:simpatik, i dhembshur
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Hannah. Anne Hathaway
Variante:Aneisha, Anika, Anke, Ninon
Djem me tinguj të ngjashëm:Ayaan, Aayan, Amo, Ayman, Ame, Amey, Aahan, Anay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anna, Amina, Ana, Amaya, Amena, Aina, Aahna, Anaya
Vlerësimi:
4/5
yje 655 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 329 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 328 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 324 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 611 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 608 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 568585 Anne's në Facebook. Pozicioni #180
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Top 100 danez emrat - Top 100 francez emrat - Top 100 etiopian emrat - Top 100 holandez emrat - Top 50 emrat finlandeze - Top 100 norvegjez emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore fund emrat vajzë
Komente nga AnnePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anne? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anne? Voto për emrin tënd