Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ani

Është emri yt Ani? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ayaan, Aayan, Amo, Ayman, Ame, Amey, Aahan, Anay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anna, Amina, Ana, Amaya, Aina, Amena, Aahna, Anaya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 157 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 92 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 91 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 90 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 128 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 127 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Fábio, Bruno
Emrat e motrave:Klea, Dajana, Arba
Facebook:

+/- 43430 Ani's në Facebook. Pozicioni #1832
Kategoritë: - Emrat sllovake - Emrat filluar me A - Emrat me 3 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore indonezian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 shkronja
Komente nga AniPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ani? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ani? Voto për emrin tënd