Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adea

Është emri yt Adea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adi, Aad, Addy, Aadi, Aaite, Aet, Ade, Aditya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adia, Ada, Aida, Atea, Ái Thy, Atia, Ái Thi, Addie
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Dea, Mendoj Qe Eshte Nje Emer Shume I Bukur, Gjithashtu Me Pelqen Sepse Eshte 1 Emer Qe Lidhet Me Shkronjat Eshte I Lehte Per Tu Shqiptuar Dhe Per Tu Shkruar, Me Pelqen Qe Eshte Emer Ilir Pra Nga Prejardhja Qe Jam Une, Adush, Deushe, Deush, Ade
Emrat e vëllezërve:Alisio, Ajani, Ani, Antoni, Armando, Po Anton, Riton, Euron, Endri, Amar, Dori, Lorik, Ledi, Adonis, Agim, Arti, Adrian, Andi
Emrat e motrave:Ana, Rona, Alessia, Ajla, Ardita, Shehide, Makfirete, Euron, Klea, Lena`, Erza, Lorina, Aurora, Ines, Altina, Oksi, Arrita, Adela, Gresa
Facebook:

+/- 530 Adea's në Facebook. Pozicioni #54315
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat Girl duke filluar me A - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Adea


Adea ( 25 vjeç) 2018-08-27
Jo
Adea ( 25 vjeç) 2018-08-27
Jo
Adea ( 11 vjeç) 2020-03-02
Emri jem osht shum i mir
Adea ( 12 vjeç) 2021-02-17
Me pelqwn shume dhe jam shume krenare qe kam emrin e nje personi ilir nga vi edhe une
Adea ( 12 vjeç) 2021-02-17
Me pelqen shume dhe jam shume krenare qe kam emrin e nje personi ilir nga vi edhe une

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adea? Voto për emrin tënd