Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lorina

Është emri yt Lorina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Loran, Leron, Loren, Lorin, Loryn, Laren, Louren, Louron
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lorena, Lorian, Lorna, Lorien, Laurena, Loreana, Loriana, Larena
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Erich, Lorik
Emrat e motrave:Lorena, Leonita, Erblina, Adea, Mirjeta
Facebook:

+/- 4145 Lorina's në Facebook. Pozicioni #11824
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja
Komente nga Lorina


Lorena ( 3 vjeç) 2018-12-13
Mua me pelqen shum emri lorena
Lorena ( 3 vjeç) 2018-12-13
Mua me pelqen shum emri lorena

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lorina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lorina? Voto për emrin tënd