Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lorin

Është emri yt Lorin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Laurentius
Djem me tinguj të ngjashëm:Loran, Leron, Loren, Loryn, Laren, Louren, Louron, Lirim
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lorena, Lorian, Lorna, Lorien, Laurena, Loreana, Larena, Loriana
Vlerësimi:
5/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Lorena
Facebook:

+/- 9285 Lorin's në Facebook. Pozicioni #6253
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore rumun emrat boy - Popullore çek emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1929
Komente nga LorinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lorin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lorin? Voto për emrin tënd