Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lorian

Është emri yt Lorian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Loran, Leron, Loren, Lorin, Loryn, Laren, Louren, Louron
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lorena, Lorna, Lorien, Laurena, Loreana, Loriana, Larena, Lorrin
Vlerësimi:
4.5/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 24 vota
Pseudonime:Jo, Lori
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Erza, Zelihe, Duarta, Tara
Facebook:

+/- 850 Lorian's në Facebook. Pozicioni #38448
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat me 6 shkronja - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja - Vështirë për të shkruar emrat e djalë - Më e lehtë për të shkruar emrat e djalë
Komente nga Lorian


Lorian ( 13 vjeç) 2017-11-14
jo
Lorian 2017-11-29
Edua shum
Lorian ( 10 vjeç) 2018-09-17
Qfar domethenje ka

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lorian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lorian? Voto për emrin tënd