Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Laurena

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Laurena.
Është emri yt Laurena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Nga Laurentum, Itali
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Laurentius
Djem me tinguj të ngjashëm:Loran, Leron, Loren, Lorin, Loryn, Laren, Louren, Louron
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lorena, Lorian, Lorna, Lorien, Loreana, Loriana, Larena, Lorrin
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Resul
Emrat e motrave:Resmije, Arbenita
Facebook:

+/- 1700 Laurena's në Facebook. Pozicioni #23177
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga LaurenaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Laurena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Laurena? Voto për emrin tënd