Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arbenita

Është emri yt Arbenita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arvind, Aravinda, Arabind, Aurobindo, Arfandi, Arobindw, Arfiyandi, Arbenit
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arofianawati, Arfianti, Aravind, Arvinda, Arifa Amanda, Arvin Eda, Arbind
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nita, Nit
Emrat e vëllezërve:Avdurahim, Rifat, Rinor, Valdrin, Aid, Andi, Egzon
Emrat e motrave:Gentiana, Nuk Kam Moter, Laurena, Albiona, Qendresa, Evelin, Artiola
Facebook:

+/- 700 Arbenita's në Facebook. Pozicioni #44439
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga Arbenita


Arbenita ( 13 vjeç) 2020-01-05
Dua te di qfar kuptimi ka emri Im arbenita sepse.nuk Po e gjej askund
Arbenita ( 32 vjeç) 2020-04-23
jo nuk ka.
Arbenita ( 32 vjeç) 2020-04-23
jo nuk ka.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arbenita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arbenita? Voto për emrin tënd