Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Egzon

Është emri yt Egzon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eugen, Eugenio, Egon, Eugène, Esme, Egan, Essam, Eason
Vajza me tinguj të ngjashëm:Egzona, Ejona, Esma, Eugena, Esmina, Ekin, Esmay, Esmée
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Xoni, Egi, Joo, Egi Xoni, Jo
Emrat e vëllezërve:Jo, Labinot, Meriton, Donat, Edmond, Erion, Donik
Emrat e motrave:Edona, Jo, Miri, Dorina, Arieta, Donik, Monika, Egzona, Fitore, Erion, Qendresa, Ermina, Diellza, Tringa, Erza, Vlora, Jonida
Facebook:

+/- 2820 Egzon's në Facebook. Pozicioni #15974
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - shpallë lehtë emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja - Emrat me vlerësimin më të lartë - Më e lehtë për të shkruar emrat - emrat Boy me vlerësim më të ulët
Komente nga Egzon


Egzon 2018-11-15
Jo
Egzon ( 0 vjeç) 2019-09-05
Shum i bukur
Egzon ( 10 vjeç) 2019-10-02
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Egzon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Egzon? Voto për emrin tënd