Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Donat

Është emri yt Donat? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Donatus
Djem me tinguj të ngjashëm:Dante, Donato, Donta, Diamond, Dandi, Danty, Donte, Dantae
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diamante, Diamanda, Deanda, Dannett, Denta, Donetta, Diantha, Dianda
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Don
Emrat e vëllezërve:Rinor, Lorik, Egzon, Ardijan
Emrat e motrave:Dorina, Linda, Arbresha, Flandra
Facebook:

+/- 1450 Donat's në Facebook. Pozicioni #26102
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 5 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat Top1000 amerikanë në 1894 - Vështirë për të shkruar emrat - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja - Vështirë për të kujtuar emrat - Vështirë për të shpallë emrat - Lehtë për të kujtuar emrat e djalë
Komente nga Donat


Donat ( 13 vjeç) 2016-05-12
jo
Donat ( 29 vjeç) 2017-09-20
POSITIV

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Donat? Voto për emrin tënd


Është emri yt Donat? Voto për emrin tënd