Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Donjeta

Është emri yt Donjeta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Donnachadh, Dương Tử, Donnchadh, Do Tuan Kiet, Danang Wahyu Hidayat, Dimas Sathya, Dong Cat, Denis Aditiya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dinasti, Donjete, Dạ Nguyệt, Dianastiti, Dương Thu Thủy, Dung Tú, Dea Anggita, Dounia Zed
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Jo, Donky, Dona, Feti
Emrat e vëllezërve:Drilon, Lulzim, Gentrit, Jetulla, Bardh, Jo, Erdi
Emrat e motrave:Edona, Qendresa, Era, Rajan, Diarta, Hiba, Denisa, Anesa, Mirjeta, Fato, Jo
Facebook:

+/- 910 Donjeta's në Facebook. Pozicioni #36625
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat përfundon në A - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja - Më e lehtë për të shkruar emrat - Emrat Girl duke i dhënë fund në A - Lehtë për të kujtuar emrat vajzë - Lehtë për të shpallë emrat vajzë
Komente nga Donjeta


Donjeta ( 22 vjeç) 2019-02-07
Skom
Donjeta 2019-02-16
me pelqen
Donjeta ( 15 vjeç) 2019-07-30
Emri im me pelqen po dua ta di preardhjen e ketij emri
Donjeta ( 15 vjeç) 2019-08-31
Jam krenare qe mbaj nje emer te cilin me ka vendosur Gjyshja ime tani e ndjer,Do ta mbaj ket emer me shum dashuri duke kujtuar momentet kur kam kalura me gjyshen time,me shkurt krenaria ime per emrin tim "Donjeta'nuk vdes asnjeher!
Donjeta ( 24 vjeç) 2020-01-06
Pseodonimi

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Donjeta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Donjeta? Voto për emrin tënd