Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Florentina

Është emri yt Florentina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Flora
Variante:Флорентина
Djem me tinguj të ngjashëm:Florentino, Florentin, Florentyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Florentine, Florentyna, Florentien, Florentione, Florentýna
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Tina, Jo, Flora
Emrat e vëllezërve:Ardian, Floriant, Leonardi, Ferat, Florend, Labinot, Fitor, Ermal, Albion, Altin, Jo, Florent, Fazli
Emrat e motrave:Liridona, Yllzana, Blenda, Syzana, Jo, Albulena, Donjeta, Rina, Leonita, Arta, Erlanda, Xhide, Igball, Dija, Edona, Fitore, Eltina, Fjolla, Aulona, Elsa
Facebook:

+/- 7260 Florentina's në Facebook. Pozicioni #7598
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me 10 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Vështirë për të shkruar emrat - Vështirë për të kujtuar emrat - Vështirë për të shpallë emrat
Komente nga Florentina


Florentina ( 20 vjeç) 2017-05-06
Eshte emri me i bukur qe kam degjuar
Florentina ( 22 vjeç) 2017-08-12
wow dy emra në një emer Flora dhe Tina , është emri me i bukur per mua I like my name...
Florentina ( 21 vjeç) 2017-10-02
Jo
Florentina ( 16 vjeç) 2018-09-22
Emri im me pelqen jashte mase sepse e kan shum pak njerez ne te gjithe boten
Florentina ( 26 vjeç) 2021-04-11
jo
Florentina ( 16 vjeç) 2021-06-24
shum palidhje

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Florentina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Florentina? Voto për emrin tënd