Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Eliza

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Eliza.
Është emri yt Eliza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elisa
Djem me tinguj të ngjashëm:Elias, Elis, Eliseo, Elijah, Elgio, Elesh, Eligio, Elisha
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elsa, Elisa, Elza, Elga, Elise, Elissa, Elgia, Ellis
Vlerësimi:
4.5/5
yje 41 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 37 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 37 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 37 vota
Pseudonime:Liza, Jo, Eli, Iza, Ela, Monaliza, Aleksandra, Rovena, Nuk Kam Pasur Kurr, Elmonda, Elizabeta, Lizha, Kurr Nuk Kam Deshire Te Kem Pseudonime
Emrat e vëllezërve:Skam, Shkelqim, Elvis, Adnan, Erduan, Metat, Blondi, Rilind, Jo, Enis, Eron, Aurel, Altin, Hysen, Noar, Ermir, Arti, Nuk Kam Vëlla, Aleks, Harry, Jo Skam, Ervin, Nuk Kam, Arian, Rasim, Jo N, Gjorgji, Beni, Martin, Arta Më shumë emra
Emrat e motrave:Melisa, Elmonda, Tiana, Elsa, Elisa, Erza, Enisa, Aurela, Aleja, Elvisa, Shqiponja, Minire, Elmira, Edisa, Erleta, Lorena, Isra, Erlira, Nuk Kam, Sherife, Njomza, Skam, Florida, Aleksandra, Aulona, Noara, Roz, Nina, Lula, Lindita Më shumë emra
Facebook:

+/- 62490 Eliza's në Facebook. Pozicioni #1394
Kategoritë:Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Emrat përfundon në A - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Popullore rumun emrat vajzë - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga Eliza


Eliza ( 105 vjeç) 2016-04-16
Dua me dit a esht emer i mir per muslimanet
Eliza 2016-05-18
Është emër shum i bukur dhe i leht si për tu shqiptuar,ashtu edhe.për tu mbajtur mend.
Elizabeta ( 19 vjeç) 2016-12-30
I like this name
Elizabeta ( 19 vjeç) 2016-12-30
I like this name
Eliza ( 16 vjeç) 2017-05-21
Nuk me pelqen aq shum emri im dhe dua te kem nje nofke
Qfare nofke me propozoni
Eliza ( 15 vjeç) 2017-05-27
Emri im me pelqen shum.Sepse te.gjith me thon se kam nje e mer shum te buku
Eliza ( 14 vjeç) 2017-12-06
po esht emer shum i buker
Eliza ( 17 vjeç) 2017-12-13
Ështe nje emer i bukur .
Eliza ( 19 vjeç) 2018-02-07
Jam shume e kenaqur me emrin tim
Eliza ( 12 vjeç) 2018-02-23
A mund te më tregoni cka eshte emri im cfar i perket
Eliza ( 18 vjeç) 2018-07-15
Ne fillim koment mbi veten time nuk mburrem per asgje mbi veten time ndoshta sepse ashtu eshht e vertet edhe skam pse Perveq emrit yim per emrin tim e them qdo dit te jetes time qe e adhuroj dhe jam kaq me fat qe e kam e dashuroj pa fund kaq thjesht me pelqen pafundesisht
Eliza ( 12 vjeç) 2019-03-11
Me pelqen emri im
Elma ( 103 vjeç) 2019-03-29
Qka domethan emri eliza
Eliza ( 14 vjeç) 2019-04-18
Poo ne Instagram me kan than Eki emrin e bukur
Eliza ( 17 vjeç) 2019-05-06
Baya bays guzel
Eliza 2019-05-30
jo
Eliza ( 14 vjeç) 2019-06-15
esht nje emer shum i bukur
Elma ( 10 vjeç) 2019-08-03
emri im eshte elma dua ta di kuptimin e tij

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eliza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eliza? Voto për emrin tënd