Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Shkelqim

Është emri yt Shkelqim? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sahil Khan, Sulejman, Salkan, Sulakshan, Salih Can, Susheel Sinha
Vajza me tinguj të ngjashëm:Salsa Sakinah, Selcan, Selcen, Sulajma, Sulshana, Salsine, Silgene, Silochna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Jo, Shkelq
Emrat e vëllezërve:Altin, Po 4 Vllezer
Emrat e motrave:Eliza, Deljana, Eglantina, Doruntina, Tatjana, Elisona, Shpresa, Diellza
Facebook:

+/- 1365 Shkelqim's në Facebook. Pozicioni #27236
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 8 shkronja
Komente nga Shkelqim


Shkelqim ( 21 vjeç) 2018-11-12
Emri me shum kuptim . Por nuk me pelqen

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shkelqim? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shkelqim? Voto për emrin tënd