Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Shpresa

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Shpresa.
Është emri yt Shpresa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:shpresoj
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Spark, Sparke, Spiros, Saebroc, Spyros, Sverus, Suprik, Severus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sybrich, Siburg, Siebrig, Sybrech, Siebrigje, Siberchje, Sybrigje, Siebregje
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk Edi, Pesa, Xhixhi, Bukla, Sedi Aspak
Emrat e vëllezërve:Ardian, Jo Skam, Dion, Shkelqim, Lula, Mirlind, Jo, 2Vellezer
Emrat e motrave:Blerina, Diana, Margarita, Jo, 2Motra.
Facebook:

+/- 1930 Shpresa's në Facebook. Pozicioni #21082
Kategoritë:Emrat shqiptarë - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 7 shkronja - Emrat përfundon në A - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Vështirë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja - Më e lehtë për të shkruar emrat
Komente nga Shpresa


Shpresa ( 18 vjeç) 2017-02-26
Jo
Shpresa ( 47 vjeç) 2019-07-13
Jo thjesht emer.
Shpresa ( 47 vjeç) 2019-07-17
Thjesht me jep shprese.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shpresa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shpresa? Voto për emrin tënd