Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Margarita

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Margarita.
Është emri yt Margarita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:margaritar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Margaretha
Variante:Маргарита
Djem me tinguj të ngjashëm:Margarito, Markwart, Margarta, Markarid, Margretta, Markward, Marik Jort, Mark Hart
Vajza me tinguj të ngjashëm:Margaret, Margherita, Margaretha, Margrit, Margeret, Margaretta, Margarida, Mairghread
Vlerësimi:
4/5
yje 97 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 64 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 64 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 64 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 93 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 93 vota
Pseudonime:Jo, Rita, Kedhekacepe, Hasani
Emrat e vëllezërve:Ilirjan, Agim, Drilon, Armend, Armand, Marjan
Emrat e motrave:Arta, Tringa, Valza, Shpresa
Facebook:

+/- 67685 Margarita's në Facebook. Pozicioni #1290
Kategoritë:Emrat greke - Emrat me 9 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Popullore hebraik emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Vështirë për të kujtuar emrat
Komente nga Margarita


Margarita ( 47 vjeç) 2016-04-05
Jo
Margarita ( 47 vjeç) 2016-04-05
Jo
Margarita ( 25 vjeç) 2016-12-15
Jo skam koment
Margarita ( 42 vjeç) 2017-04-17
Jo
Margarita ( 42 vjeç) 2017-04-17
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Margarita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Margarita? Voto për emrin tënd