Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marjan

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marjan.
Është emri yt Marjan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Marianne
Djem me tinguj të ngjashëm:Morgan, Marciano, Morgen, Moraganny, Marcin, Morrison, Mirzan, Morcan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marigona, Mirjana, Maria Juana, Marijana, Marjaana, Marijona, Marcianna, Marijam
Vlerësimi:
4/5
yje 74 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 33 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 67 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 66 vota
Pseudonime:B, Marjo, Ani
Emrat e vëllezërve:Eduart
Emrat e motrave:Maria, Marjana, Rozana, Margarita
Facebook:

+/- 18255 Marjan's në Facebook. Pozicioni #3649
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat me 6 shkronja - Popullore slloven emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga MarjanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marjan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marjan? Voto për emrin tënd