Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Mikela

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Mikela.
Është emri yt Mikela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Si Perëndi
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Michel, Michaël, Mikael, Miguel, Mikel, Michele, Micheal, Mikol
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mishel, Mikaela, Magola, Michal, Miguela, Mikayla, Mychaela, Michelle
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Miki, Kela, Jo, Keli, Mishel, Lusi, Liza
Emrat e vëllezërve:Nikola, Bernardo, Enkelion, Klajdi, Zeni, Denis, Skam Vella Te Dyte, Majkell
Emrat e motrave:Marjana, Xhoena, Elisa, Dorina, Ilarja, Nuk Kam Moter, Melisa
Facebook:

+/- 1270 Mikela's në Facebook. Pozicioni #28730
Kategoritë:Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - Emrat përfundon në A - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Vështirë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja - Emrat me vlerësimin më të lartë - Më e lehtë për të shkruar emrat
Komente nga Mikela


Mikela ( 12 vjeç) 2016-09-28
eshte shume i bukur
Mikela ( 12 vjeç) 2017-04-11
Me PELQEN SI SHQIPTOHET DHE PSEUDONIMET E EMRIT TIM
Mikela ( 18 vjeç) 2018-12-03
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mikela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mikela? Voto për emrin tënd