Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Michele

Është emri yt Michele? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Michael
Djem me tinguj të ngjashëm:Michel, Michaël, Mikael, Miguel, Mikel, Micheal, Mikol, Michale
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mishel, Mikela, Mikaela, Magola, Michal, Miguela, Mikayla, Mychaela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 150 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 96 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 95 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 95 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 132 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 131 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 350050 Michele's në Facebook. Pozicioni #319
Kategoritë:Emra italiane - Top 100 italian emrat - Popullore italian emrat boy - Popular emrat boy italiane 2008 - Emrat Top1000 amerikanë në 1968 - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga MichelePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Michele? Voto për emrin tënd


Është emri yt Michele? Voto për emrin tënd