Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Michelle

Është emri yt Michelle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Michael
Variante:Chelle
Djem me tinguj të ngjashëm:Michel, Michaël, Mikael, Miguel, Mikel, Michele, Micheal, Mikol
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mishel, Mikela, Mikaela, Magola, Michal, Miguela, Mikayla, Mychaela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 814 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 492 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 487 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 489 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 762 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 759 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2086300 Michelle's në Facebook. Pozicioni #20
Kategoritë:Emrat Hebreje - Top 100 danez emrat - Top 100 anglisht emrat - Top 100 holandez emrat - Top 100 spanjisht emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë
Komente nga MichellePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Michelle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Michelle? Voto për emrin tënd