Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Megi

Është emri yt Megi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mike, Micah, Mak, Max, Miche, Mika, Mickey, Minas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mei-Xiu, Meg, Mica, Mikea, Meja, Muge, Monica, Menaka
Vlerësimi:
5/5
yje 50 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 46 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 46 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 45 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 45 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 44 vota
Pseudonime:Jo, Meg, Mego, Megushe, Megush, Meme, Egi, Nuk Kam, Megu, Igem, Guci, Megan, Morri, Megisa, Mgs, Rina 2, Megua, Megi, Meglije, Megushi Më shumë pseudonime
Emrat e vëllezërve:Jo, Enea, Olsi, Michel, Mikus, Mlevis, Marjo, Majk, Mandesio, Visi, Petrit, Klej, Merdian, Mergim, Sinan, Meriton, Liardi, Kadri, Ludovik, Emiljano, Elvis, Lepurushe, Amarildo, Milan, Almearo, Samuel, Max, Nevis, Maj, Fabjo Më shumë emra
Emrat e motrave:Jo, Klea, Faharie Armela, Madalena, Manushaqe, Magdalena, Kleodora, Mejvis, Martina, Bleona, Megan, Klaudja, Glorja, Klaudia, Liana, Stela, Erlinda, Ajsi, Ela, Many, Erni Erisa, Dena, Mia, Nea, Lela, Mei, Kejsi, Beta, Ajla, Erisa Më shumë emra
Facebook:

+/- 2855 Megi's në Facebook. Pozicioni #15809
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja - Emrat me vlerësimin më të lartë - Emrat me reagime pozitive jashtë vendit
Komente nga Megi


Megi ( 23 vjeç) 2016-07-03
Me pelqen.
Megi ( 17 vjeç) 2017-05-01
me pelqen emri im dhe dua te di kuptimin
Megi ( 15 vjeç) 2018-01-27
Emri Megi eshte me I bukuri ne bote
Megi 2018-01-27
Megi eshte Emer I vecante dhe I mrekullueshem❤❤❤❤
Irfanka ( 15 vjeç) 2018-02-23
me pelqen sepse eshte i bukur
Megi Emrie I Bukuuuuur 2018-04-30
Emri Im Megi me plq sh esht super
Megi ( 33 vjeç) 2018-06-21
Jm shum e lumtur per emrin qe km
Megi ( 17 vjeç) 2018-06-22
Me pëlqen si emer
Megi ( 16 vjeç) 2018-08-29
Jam e lumtur qe kam kete emer
Megi ( 16 vjeç) 2018-08-29
Jam e lumtur qe kam kete emer
Megi ( 23 vjeç) 2018-09-13
Kuptimin nuk ia di
Megi ( 28 vjeç) 2019-01-24
Emri Megi do te thote ‘Perle’ dhe eshte emer shume i vecante.
Megi ( 20 vjeç) 2019-02-10
Eshte nje nga emrat me te bukur'
Megi ( 29 vjeç) 2019-11-01
Suuuuuper
Megi ( 19 vjeç) 2019-12-22
Me pelqen emri im shume por nuk ia di kuptimin
Megi ( 13 vjeç) 2020-02-18
Eshet shum e meri i bukur me pelqen
Megi ( 25 vjeç) 2020-06-16
Super
Megi ( 15 vjeç) 2020-07-04
Me pelqen emri im , eshte nje emer i thjeshte dhe i shqiptueshem...Faleminderit tezja per emrin
Megi ( 15 vjeç) 2020-07-04
Me pelqen emri im , eshte nje emer i thjeshte dhe i shqiptueshem...Faleminderit tezja per emrin
Megi ( 30 vjeç) 2020-08-06
Me pelqen
Megi ( 15 vjeç) 2020-09-15
Emri me i bukur ne boteeee ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️
Megi ( 24 vjeç) 2020-09-17
Me pelqen shume.Eshte emer i thjeshte,i shkurter,i shqiptueshem.
Megi ( 13 vjeç) 2021-02-11
Po mua më pelqen shumë emri Im
Megi ( 11 vjeç) 2021-04-22
Emri ime ne Australisht do te thote perl dhe ndihem mire me emrin qe kam
Megi 2021-04-27
Më pëlqen shumë emri im èshtë i veçant

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Megi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Megi? Voto për emrin tënd