Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Diona

Është emri yt Diona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Dionysius
Djem me tinguj të ngjashëm:Dion, Deon, Damian, Damiano, Don, Dan, Daen, Dino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diana, Dina, Danya, Dana, Dian, Deana, Dona, Dania
Vlerësimi:
5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Jo, Dinkivinki, Dionushi, Dona, Donush
Emrat e vëllezërve:Dion, Mal, Denis, Dionis, Bleart, Dior, Delion, Doras, Leonit, Florio, Dioni
Emrat e motrave:Erona, Dorina, Doruntina, Debora, Diella, Dionisa, Dionis, Diellza, Denisa, Dalina, Dea, Danea
Facebook:

+/- 3045 Diona's në Facebook. Pozicioni #15058
Kategoritë:Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Emrat përfundon në A - Top 100 shqiptar emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Vështirë për të shkruar emrat - Vështirë për të kujtuar emrat - Vështirë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Diona


Diona ( 16 vjeç) 2016-04-07
Zakonisht njerzit e kane problem ta shkruajn emrin tim ngaqe e shenoje djona por mua me pelqen ky emet
Diona ( 16 vjeç) 2016-04-07
Super⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Diona ( 17 vjeç) 2017-10-21
Jo
Diona ( 19 vjeç) 2018-01-12
Jo
Diona 2019-01-04
Emri im më pelqen shumë sepse rrallë njerëz kanë ketë emër. Por një gjë është e veshtirë sepse nuk mund ta gjejë kuptimin e saj.
Diona ( 19 vjeç) 2019-01-27
Dua ta gjej kuptimin e emrit tim? A munet najkush me dit
Diona ( 16 vjeç) 2020-01-19
Emer i vecant

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Diona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Diona? Voto për emrin tënd