Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Daen

Është emri yt Daen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dion, Deon, Damian, Damiano, Don, Dan, Dino, Donnie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diona, Diana, Dina, Danya, Dana, Dian, Deana, Dona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 57 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 33 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 34 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 53 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 53 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 330 Daen's në Facebook. Pozicioni #76409
Kategoritë:Emrat Holandez - Emrat e shkurtër
Komente nga DaenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Daen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Daen? Voto për emrin tënd