Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dino

Është emri yt Dino? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Beornheard
Djem me tinguj të ngjashëm:Dion, Deon, Damian, Damiano, Don, Daen, Dan, Donnie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diona, Diana, Dina, Danya, Dana, Dian, Deana, Dona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 78 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 70 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 72 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 57095 Dino's në Facebook. Pozicioni #1498
Kategoritë: - Emra italiane - Emrat e shkurtër - Popullore slloven emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1975
Komente nga DinoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dino? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dino? Voto për emrin tënd