Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Damian

Është emri yt Damian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Damianus
Variante:Damiano, Damianos, Demian, Demyan, Δαμιανος
Djem me tinguj të ngjashëm:Dion, Deon, Damiano, Don, Daen, Dan, Dino, Donnie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diona, Diana, Dina, Danya, Dana, Dian, Deana, Dona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 146 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 74 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 74 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 75 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 132 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 128 vota
Pseudonime:Ani, Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 118055 Damian's në Facebook. Pozicioni #825
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Spanjisht - Emrat me 6 shkronja - Top 100 polonisht emrat - Popullore çek emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore letonisht emrat boy
Komente nga Damian


Damian ( 6 vjeç) 2017-06-02
Doja te dija origjinen e emrit Damian

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Damian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Damian? Voto për emrin tënd