Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Greg

Është emri yt Greg? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gregorius
Djem me tinguj të ngjashëm:Greco, George, Grisha, Giorgio, Gregg, Gerek, Georg, Grieko
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gresa, Grazia, Grek, Grayce, Grecia, Garazi, Gracia, Gorica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1042365 Greg's në Facebook. Pozicioni #81
Kategoritë:Emrat irlandez - Popullore anglisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1950
Komente nga GregPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Greg? Voto për emrin tënd


Është emri yt Greg? Voto për emrin tënd