Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Grecia

Është emri yt Grecia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Greco, George, Greg, Grisha, Giorgio, Gregg, Gerek, Georg
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gresa, Grazia, Grek, Grayce, Garazi, Gracia, Gorica, Gargi
Vlerësimi:
4/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 32 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 31 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5030 Grecia's në Facebook. Pozicioni #10171
Kategoritë:Popullore italian emrat vajzë
Komente nga GreciaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Grecia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Grecia? Voto për emrin tënd