Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

George

Është emri yt George? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Georgios
Variante:Deórsa, Dzjoorn, Geo, Geordi, Geordie, Georg, Georges, Georgiana, Georgie, Georgina, Georgine, Georginus, Georgio, Georgios, Georgitte, Georgiy, Giorgio, Göran, György, Jerzy, Jiri, Joeri, Jordi, Joren, Jorg, Jorge, Jörgel, Jorgen, Jori, Jorinde, Jørgen, Jørgine, Jurek, Jurg, Jurgen, Juriaan, Jurian, Jurianus, Jurinus, Jurjen, Jurriaan, Jurrian, Jurrianus, Jurrijn, Seòras, Sior, Sjors, Yiorgos, Yuriy, Zjors, Γεωργια, Γεωργιος, Γιωργος, Гергана, Gjorgji, Gevorg
Djem me tinguj të ngjashëm:Greco, Greg, Grisha, Giorgio, Gregg, Gerek, Georg, Grieko
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gresa, Grazia, Grek, Grayce, Grecia, Garazi, Gracia, Gorica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 131 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 88 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 86 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 86 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 122 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 123 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 994585 George's në Facebook. Pozicioni #85
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 anglisht emrat - Top 100 Swahilian emrat - Popullore rumun emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1959
Komente nga GeorgePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt George? Voto për emrin tënd


Është emri yt George? Voto për emrin tënd