Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Grazia

Është emri yt Grazia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Gratia
Djem me tinguj të ngjashëm:Greco, George, Greg, Grisha, Giorgio, Gregg, Gerek, Georg
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gresa, Grek, Grayce, Grecia, Garazi, Gracia, Gorica, Gargi
Vlerësimi:
3.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1575 Grazia's në Facebook. Pozicioni #24530
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga GraziaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Grazia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Grazia? Voto për emrin tënd