Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gresa

Është emri yt Gresa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Greco, George, Greg, Grisha, Giorgio, Gregg, Gerek, Georg
Vajza me tinguj të ngjashëm:Grazia, Grek, Grayce, Garazi, Grecia, Gracia, Gorica, Gargi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 86 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 81 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 82 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 82 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 80 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 82 vota
Pseudonime:Jo, Gesa, Esa, Gresa, Gres, Esa, Ge, Resa, Geca, Gega, Po, Ceca, Gia, Geta, Rrusho, Gea, Arush, Gresii, Geka, Jo Nuk Kam
Emrat e vëllezërve:Jo, Noar, Nuk Kam, Gentrit, Skam, Diamant, Ledion, Jo Nuk Kam Vella Binjak Por Ai Quhet Gentrit, Genti, Astrit, Gentijani, Petrit, Getrit, Igli, Olgert, Faris, Granit, Albijon, Leurion, Grentrit, Getoar, Gentjon, Po Kam 1, Isa, Geti, Eroll, Alban, Ernis, Deon, Qefser Më shumë emra
Emrat e motrave:Jo, Nuk Kam, Greta, Diellza, Rinesa, Evelina, Agnesa, Rina, Vesa, Ereza, Djellëza, Bleona, Gerta, Anila, Jo Nuk Kam Moter Binjake Por Ajo E Ka Emrin Gentrita, Erina, Genta, Tringa, Donjetë, Elsa, Ela, Anita, Era, Arta, Diellzë, Elisa, Vlora, Gentijana, Saranda, Artjola Më shumë emra
Facebook:

+/- 1520 Gresa's në Facebook. Pozicioni #25176
Kategoritë:Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Emrat përfundon në A - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat me vlerësim më të ulët - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Gresa


Gresa 2016-07-14
Jo vetem emri me pelqen shum
Gresa ( 21 vjeç) 2016-10-26
Kam shum pak informata rreth emrit tim
Gresa ( 20 vjeç) 2016-12-12
Cfare kuptimi ka??
Gresa ( 24 vjeç) 2017-03-31
jo
Gresa ( 41 vjeç) 2017-06-03
Jo skam komente
Gresa ( 15 vjeç) 2017-06-18
jo
Gresa ( 21 vjeç) 2018-01-21
Vetëm dua ta di dmth e emrit tim
Gresa ( 17 vjeç) 2018-01-23
Rrushi qe fillon te pjeket
Gresa ( 29 vjeç) 2018-01-27
Gresjeta eshte emri im,shkurt me therrasin Gresa
Gresa ( 29 vjeç) 2018-03-16
Kuptimi emrit Gresa
Gres = rrush i pa pjekur , Gres eshte fjale shqipe.
Gresa= mbretereshe ilire
Gresa ( 16 vjeç) 2018-04-02
JO
Gresa ( 26 vjeç) 2018-05-21
Shum i mir
Gresa ( 25 vjeç) 2018-06-21
Jo
Gresa 2018-10-10
jo
Gresa 2018-10-29
jo
Gresa ( 24 vjeç) 2019-01-13
jo
Gresa ( 24 vjeç) 2019-02-10
Thjesht do doja nje emer pak te ket nje shkurtimes, dhe te duhet me i lezetshem kur te me therrasin koleget,shokt/shoqet cili eshte propozimi juaj
Gresa ( 24 vjeç) 2019-02-10
Thjesht do doja nje emer pak te ket nje shkurtimes, dhe te duhet me i lezetshem kur te me therrasin koleget,shokt/shoqet cili eshte propozimi juaj
Gresa ( 16 vjeç) 2019-04-27
dua te di domethenjen e emrit tim
Gresa ( 17 vjeç) 2019-04-28
Jo
Gresa ( 19 vjeç) 2019-11-08
nuk eshte qe me pelcen shume
Gresa ( 14 vjeç) 2019-11-09
Jo nuk kam mua thjesht më pelqen emri im
Gresa ( 13 vjeç) 2019-11-28
Jo nuk kam koment
Gresa ( 13 vjeç) 2020-01-10
Po. Une mendoj se ky emer me ngjan shume me pamjen time, eshte shume I bukur.
Gresa ( 11 vjeç) 2020-01-19
Jo
Gentrit ( 17 vjeç) 2020-01-19
E bukur
Gresa ( 11 vjeç) 2020-01-19
Emri im mua me pelqen shum
Gjylfiridane ( 23 vjeç) 2020-01-22
Ekam ni shoqe me emrin gresa dhe e dua shum por ajo nuk don mu kan me mu bashk se un jam lezbike
Ilirian 2020-02-09
Gresa = Rrushi i ri (ende i papjekur mirë)
Gresa ( 19 vjeç) 2020-02-15
Me pelqen
Gresa ( 19 vjeç) 2020-05-16
jo
Gresa ( 13 vjeç) 2021-02-16
Dua të Di kuptimin e emrit Tim.
Gresa ( 13 vjeç) 2021-02-16
Une e adhuroj emrin tim . Por dua te di domethenien e emrit tim Gresa.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gresa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gresa? Voto për emrin tënd