Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Xheneta

Është emri yt Xheneta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Xanti, Xanto, Xant, Xand, Xuân Diệu, Xuân Thái, Xuân Thủ, Xuân Đạt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Xhenita, Xuân Thu, Xhenete, Xanthe, Xantha, Xantia, Xandy, Xanthia
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Xhen, Xhenet, Xheni, Jo Nuk Kam, Neta
Emrat e vëllezërve:Leo, Leonel, Ylber, Alfred, Blend, Gramos, Mentor, Shpejtim, Skam, Lear, Leandro
Emrat e motrave:Anxhela, Genta, Xhenet, Xheni, Iris, Njomza, Gresa, Ajla, Antogona, Mimoza, Medina, Shake, Anisa, Rejana
Facebook:

+/- 185 Xheneta's në Facebook. Pozicioni #114806
Kategoritë:Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 7 shkronja - Emrat përfundon në A - Lehtë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Vështirë për të shkruar emrat - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja - Lehtë për të kujtuar emrat vajzë - Vështirë për të shkruar emrat vajzë - Vështirë për të shpallë emrat vajzë
Komente nga Xheneta


Xheneta ( 14 vjeç) 2018-10-11
Emri. Im. Ësht. Shum i bukur. Dhe i. I leht
Xheneta 2019-01-14
emri im eshte emer musliman
Xheneta ( 12 vjeç) 2019-01-18
Po qfar kuptimi ka emri yt
Xheneta ( 15 vjeç) 2019-03-30
Emri me i bukur
Xheneta Eshte Je Domedhanja E Xheneti ( 0 vjeç) 2020-01-04
Se emri im eshte muslima dhe eshte shum I bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Xheneta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Xheneta? Voto për emrin tënd