Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alfred

Është emri yt Alfred? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Aelfraed
Variante:Alfredo, Alfredus, Alveradis, Avery, Fret, Frètn
Djem me tinguj të ngjashëm:Albert, Alberto, Aalbert, Alfredo, Alfrid, Albart, Ailfrid, Ailbert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alfreda, Alberta, Aalberta, Alverta, Alfrieda, Alvarita, Alberte, Alfredia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 90 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 51 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 50 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 51 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 84 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 83 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Arta, Erion
Emrat e motrave:Dorina, Roza, Xheneta
Facebook:

+/- 118645 Alfred's në Facebook. Pozicioni #822
Kategoritë:Top 100 Swahilian emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore arab emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore korean emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga AlfredPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alfred? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alfred? Voto për emrin tënd