Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alberto

Është emri yt Alberto? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adelbert
Djem me tinguj të ngjashëm:Albert, Alfred, Aalbert, Alfredo, Alfrid, Albart, Ailfrid, Ailbert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alfreda, Alberta, Aalberta, Alverta, Alfrieda, Alvarita, Alberte, Alfredia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 91 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 63 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 62 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 61 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 88 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 86 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 118155 Alberto's në Facebook. Pozicioni #824
Kategoritë:Emrat Portugalisht - Popullore rumun emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1935
Komente nga AlbertoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alberto? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alberto? Voto për emrin tënd