Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alfreda

Është emri yt Alfreda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Alfredo
Djem me tinguj të ngjashëm:Albert, Alfred, Alberto, Aalbert, Alfredo, Alfrid, Albart, Ailfrid
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alberta, Aalberta, Alverta, Alfrieda, Alvarita, Alberte, Alfredia, Albreda
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Rialdo
Emrat e motrave:Alirena
Facebook:

+/- 5930 Alfreda's në Facebook. Pozicioni #8942
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat filluar me A - Emrat me 7 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Alfreda


Alfreda ( 12 vjeç) 2016-09-23
po mua me pelqen emri im
Alfreda ( 12 vjeç) 2016-10-02
po,une jam e kenaqur me emrin tim

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alfreda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alfreda? Voto për emrin tënd