Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alberta

Është emri yt Alberta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Albert
Djem me tinguj të ngjashëm:Albert, Alfred, Alberto, Aalbert, Alfredo, Alfrid, Albart, Ailfrid
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alfreda, Aalberta, Alverta, Alfrieda, Alvarita, Alberte, Alfredia, Albreda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Erta, Beta, Berta
Emrat e vëllezërve:Albin
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15010 Alberta's në Facebook. Pozicioni #4278
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga AlbertaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alberta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alberta? Voto për emrin tënd