Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mehmet

Është emri yt Mehmet? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Mohammed
Djem me tinguj të ngjashëm:Mateo, Matteo, Mattia, Muti, Matt, Matthew, Mohamed, Mathe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maida, Muadh, Mut, Mita, Matea, Mendi, Maita, Monita
Vlerësimi:
4.5/5
yje 83 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 55 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 53 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 54 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 75 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 78 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Albiana, Elvira
Facebook:

+/- 35115 Mehmet's në Facebook. Pozicioni #2151
Kategoritë:Emrat turq - Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore bulgarian emrat boy - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga MehmetPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mehmet? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mehmet? Voto për emrin tënd