Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Mita

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Mita.
Është emri yt Mita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mik
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Mitelijn
Djem me tinguj të ngjashëm:Mateo, Matteo, Mattia, Muti, Mehmet, Matt, Matthew, Mohamed
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maida, Muadh, Mut, Matea, Mendi, Maita, Monita, Mayte
Vlerësimi:
4.5/5
yje 121 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 62 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 63 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 63 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 88 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 87 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11795 Mita's në Facebook. Pozicioni #5172
Kategoritë:Emra italiane - Top 100 indonezian emrat - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga MitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mita? Voto për emrin tënd