Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Monita

Është emri yt Monita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Mona.
Djem me tinguj të ngjashëm:Mateo, Matteo, Mattia, Muti, Mehmet, Matt, Matthew, Mohamed
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maida, Muadh, Mut, Mita, Matea, Mendi, Maita, Mayte
Vlerësimi:
5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3370 Monita's në Facebook. Pozicioni #13882
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga MonitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Monita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Monita? Voto për emrin tënd