Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Matea

Është emri yt Matea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mateo, Matteo, Mattia, Muti, Mehmet, Matt, Matthew, Mohamed
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maida, Muadh, Mut, Mita, Mendi, Maita, Monita, Mayte
Vlerësimi:
4.5/5
yje 98 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 59 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 60 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 59 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 93 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 94 vota
Pseudonime:Matia, Teush, Tea
Emrat e vëllezërve:Julian
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3500 Matea's në Facebook. Pozicioni #13512
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore rumun emrat boy - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Matea


Matea ( 24 vjeç) 2017-01-11
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Matea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Matea? Voto për emrin tënd