Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Julian

Është emri yt Julian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Julius
Variante:Gillian, Julienne, Yulian
Djem me tinguj të ngjashëm:Jolan, Julen, Jalen, Jolon, Jolyon, Julan, Juliano, Juléon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Juliana, Jacqueline, Jolina, Joseline, Julianne, Jelena, Julina, Joslin
Vlerësimi:
4.5/5
yje 215 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 129 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 126 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 125 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 194 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 191 vota
Pseudonime:Buçi
Emrat e vëllezërve:Adrian, Ervin
Emrat e motrave:Matea, Juerda, Elisa
Facebook:

+/- 197850 Julian's në Facebook. Pozicioni #516
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore arab emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore sllovak emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga JulianPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Julian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Julian? Voto për emrin tënd