Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Liri

Është emri yt Liri? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lior, Lear, Larry, Lauro, Leroy, Leeroy, Llara, Liroy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Luar, Lura, Lara, Laura, Liora, Lyra, Lora, Leira
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Valon, Valdet
Emrat e motrave:Valmire, Valdete
Facebook:

+/- 600 Liri's në Facebook. Pozicioni #49483
Kategoritë:Emrat shqiptarë - Popullore italian emrat boy - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga Liri


Liri ( 21 vjeç) 2016-11-12
Ka kuptimin nga lirimi i luftes .drejten e fjales.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Liri? Voto për emrin tënd


Është emri yt Liri? Voto për emrin tënd