Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Luar

Është emri yt Luar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lior, Lear, Larry, Lauro, Leroy, Leeroy, Llara, Liroy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lura, Lara, Laura, Lyra, Liora, Lora, Leira, Lair
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Jo Nukë Kamë, Lali
Emrat e vëllezërve:Arbenit
Emrat e motrave:Jo
Facebook:

+/- 325 Luar's në Facebook. Pozicioni #76982
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - shpallë lehtë emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Lehtë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja - Emrat me vlerësimin më të lartë - Më e lehtë për të shkruar emrat - emrat Boy me vlerësim më të ulët
Komente nga Luar


Luar ( 19 vjeç) 2019-05-29
Vetëm kuptimin dua ta di

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Luar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Luar? Voto për emrin tënd