Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lior

Është emri yt Lior? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Liora, לִיאוֹרָה, Liorit, לִיאוֹרִית
Djem me tinguj të ngjashëm:Lear, Larry, Lauro, Leroy, Leeroy, Llara, Liroy, Lawler
Vajza me tinguj të ngjashëm:Luar, Lura, Lara, Laura, Liora, Lyra, Lora, Leira
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Jora
Facebook:

+/- 26130 Lior's në Facebook. Pozicioni #2745
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat me 4 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - shpallë lehtë emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga Lior


Lior ( 3 vjeç) 2016-01-08
Lior don te thot
Lior ( 2 vjeç) 2017-08-26
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lior? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lior? Voto për emrin tënd