Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jora

Është emri yt Jora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Jory
Djem me tinguj të ngjashëm:Jori, Jar, Jari, Joar, Jur, Jerry, Jere, Jaser
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jara, Jera, Jusra, Jeri, Jazeera, Josiari, Jawahir, Jherara
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Lola, Jona, Jara, Jo
Emrat e vëllezërve:Agji, Lindor, Tara Zara Bora, Eron, Dion, Lior
Emrat e motrave:Erza, Kejda, Bora, Zara, Tata
Facebook:

+/- 965 Jora's në Facebook. Pozicioni #35129
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat me 4 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat përfundon në A - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Vështirë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja - Vështirë për të shpallë emrat
Komente nga Jora


Jora ( 104 vjeç) 2016-04-28
Jora eshte emer i bukur por domethenjen nuk ja di
Jora 2017-10-17
shummm me pelqen

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jora? Voto për emrin tënd