Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Olta

Është emri yt Olta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Olwydd, Oualid
Vajza me tinguj të ngjashëm:Olda, Olette, Olathe, Olethia, Oulaide, Olita, Olithia, Olethea
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Skam, Jo, Olsa, Ola, Ota, Oltuca, Oltina, Olti, T, O, L
Emrat e vëllezërve:Skam, Olti, Omer, Skam Vella, Gent, Eldi, Olitan, Oltion, Oltano, Oltianoi
Emrat e motrave:Vetem Dy, Melissa, Elsa, Etika, Oltisa, Ola, Ota, Oat, Oal, Sinera, Vesa, Rinesa, Jo, Eriona, Igla, Osea, Lirije
Facebook:

+/- 1125 Olta's në Facebook. Pozicioni #31388
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga Olta


Olta ( 18 vjeç) 2017-06-20
Emri Olta eshte emer i vjeter Ilir
Olta ( 15 vjeç) 2018-02-10
ha muyt
Olta ( 16 vjeç) 2019-11-06
Është një emër pa domethënje!
Olta ( 16 vjeç) 2019-11-06
Është një emër pa domethënje!
Olta ( 27 vjeç) 2020-02-01
Origjina e emrit eshte shqiptar, vjen prej nje lumi ne vendin tone ose i derivuar prej fisit te olseve,fis ilir. Keshtu u krijuan emrat olsi olti,olta
Olta ( 12 vjeç) 2020-04-20
Jo
Olta ( 7 vjeç) 2020-05-28
jo nuk kam koment,vetem dua te dije demethnjen e emrit tim
Olta ( 7 vjeç) 2020-05-28
du te dije demethenjen
Olta ( 0 vjeç) 2020-07-05
emer fantastik

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Olta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Olta? Voto për emrin tënd