Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Orela

Është emri yt Orela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Orel, Oriol, Orlo, Orell, Orrell, Oral, Orrel, Orrello
Vajza me tinguj të ngjashëm:Orla, Orella, Oriel, Orly, Orlee, Orial, Orli, Orielle
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Ron, Rin
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35 Orela's në Facebook. Pozicioni #384148
Kategoritë:Emra latin - Emrat me 5 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Orela


Orela 2016-10-28
dua te di se qka do te thot emri orela
Orela ( 9 vjeç) 2016-10-28
dua te di se qka do te thot emri orela
Orela ( 2 vjeç) 2017-02-05
Jo nuk kemi flm
Orela ( 34 vjeç) 2017-02-19
Jo flm

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Orela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Orela? Voto për emrin tënd