Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Oriola

Është emri yt Oriola? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Orel, Oriol, Orlo, Orell, Orrell, Oral, Orrel, Orrello
Vajza me tinguj të ngjashëm:Orela, Orla, Orella, Oriel, Orly, Orlee, Orial, Orli
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Ola
Emrat e vëllezërve:Orgest, Klajdi, Martin, Enea
Emrat e motrave:Fabiola, Agnesa
Facebook:

+/- 435 Oriola's në Facebook. Pozicioni #62293
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Oriola


Oriola ( 17 vjeç) 2019-06-06
emri tim eshte shum i rall dhe do te thot 'flori'
Maria ( 31 vjeç) 2019-06-06
po ky emer eshte shum i rall dhe me pelqen shum
Oriola ( 25 vjeç) 2019-06-06
jo
Trendelina ( 29 vjeç) 2021-05-03
Emer qytetare kuptimi Lule,arome e luleve

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oriola? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oriola? Voto për emrin tënd